Ogromna wiedza z zakresu autyzmu

By | 10 sierpnia 2020

Jestem matką trójki autystycznych dzieci. Agnieszka Wilk była pierwszym logopedą wszystkich: Judytki, Arka i Klaudiusza, którzy dzisiaj mają 15,13 i 9 lat. Terapia neurologopedyczna była długa i wymagająca, dotyczyła wszystkich obszarów rozwoju i funkcjonowania, a nade wszystko była  bardzo zróżnicowana, ponieważ każde z moich dzieci jest absolutnie niepowtarzalne, inaczej wymagające i reagujące na ofertę otaczającego je świata.

Najważniejszą cechą Agnieszki Wilk, z mojej perspektywy, jest ogromna wiedza z zakresu autyzmu, wrażliwość, przystępność, empatia i cierpliwość do pacjentów z całościowymi zaburzeniami rozwoju oraz innymi ciężkimi zaburzeniami funkcjonowania centralnego układu nerwowego.

Polecam serdecznie gabinet logopedyczny Pani Agnieszki, w którym moje dzieci i ja zostaliśmy profesjonalnie zaopiekowani oraz  wyposażeni w wiedzę i umiejętności, które były, są i na pewno zawsze będą fundamentem codziennej eksploracji świata, tego bliskiego, i tego trudnego do odkrycia,  zrozumienia i akceptacji.

Justyna Witek