Rodzice dwóch córek

By | 9 sierpnia 2020

Jesteśmy rodzicami dwóch córek, które mają niedosłuch odbiorczy. Starsza córka Emilia ma implanty słuchowe, natomiast młodsza Alicja aparaty słuchowe. Do Pani Agnieszki trafiliśmy w 2008 roku i przez prawie 10 lat byliśmy jej pacjentami. Starsza córka miała zaledwie 2,5 roku, kiedy otrzymała pierwszy implant, do tego czasu nie słyszała i nie mówiła. Przez wszystkie te lata, Pani Agnieszka, dzięki swej wiedzy i bardzo dużemu doświadczeniu logopedycznemu we współpracy z innymi specjalistami, pomagała naszej córce osiągnąć najwyższe wyniki terapeutyczne. Teraz Emilka jako nastolatka nie ma żadnych problemów z mową, uczęszcza do szkoły masowej i rozwija się tak, jak każde zdrowe dziecko.

Oprócz terapii dzieci, my jako rodzice, również byliśmy pedagogizowani. Taka wiedza i nauka zostają w pamięci na lata, dlatego kiedy pojawiły się problemy słuchowe u młodszej córki, wiedzieliśmy od czego zacząć jej terapię.

Profesjonalne podejście do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, to niewątpliwie największy atut Pani Agnieszki, jest Ona bardzo ciepłą i sympatyczną Osobą z niesamowitą dawką pozytywnej energii i poświęcenia dla innych.

Danuta i Rafał Jęczmionka, rodzice Emilki i Alicji